AF1210FR-0762KL
MFR.Part #
AF1210FR-0762KL
JLCPCB Part #
C4304158
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS