FMP200FRE52-9K31
MFR.Part #
FMP200FRE52-9K31
JLCPCB Part #
C1757626
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS