FMP200FBF52-15R4
MFR.Part #
FMP200FBF52-15R4
JLCPCB Part #
C3554759
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS