SQZ500JB-180K
MFR.Part #
SQZ500JB-180K
JLCPCB Part #
C1398241
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS