AT1206CRD0753K6L
MFR.Part #
AT1206CRD0753K6L
JLCPCB Part #
C857955
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS