FMP200FBE52-127R
MFR.Part #
FMP200FBE52-127R
JLCPCB Part #
C3430474
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS