AA1218JK-071K1L
MFR.Part #
AA1218JK-071K1L
JLCPCB Part #
C1695761
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS