RT0603FRD07294RL
MFR.Part #
RT0603FRD07294RL
JLCPCB Part #
C863391
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS