FMP100FBF52-1R65
MFR.Part #
FMP100FBF52-1R65
JLCPCB Part #
C20146188
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS