MFR200FRE52-4K99
MFR.Part #
MFR200FRE52-4K99
JLCPCB Part #
C1762764
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS