AT0603BRE07200KL
MFR.Part #
AT0603BRE07200KL
JLCPCB Part #
C6466590
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS