FMF200FTF73-750K
MFR.Part #
FMF200FTF73-750K
JLCPCB Part #
C1387261
Description
-55℃~+155℃ 2W 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS