FMP300FBF73-4K12
MFR.Part #
FMP300FBF73-4K12
JLCPCB Part #
C1386619
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS