RP0402BRD0730K1L
MFR.Part #
RP0402BRD0730K1L
JLCPCB Part #
C6277154
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS