MFR200FRF52-40R2
MFR.Part #
MFR200FRF52-40R2
JLCPCB Part #
C1763105
Description
-55℃~+155℃ 2W 40.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS