FMP300FTE73-27R
MFR.Part #
FMP300FTE73-27R
JLCPCB Part #
C1388297
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS