FMF200FTF73-150K
MFR.Part #
FMF200FTF73-150K
JLCPCB Part #
C1388169
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS