AR1206JR-078K2L
MFR.Part #
AR1206JR-078K2L
JLCPCB Part #
C4184632
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS