MFP50SBRE52-1K78
MFR.Part #
MFP50SBRE52-1K78
JLCPCB Part #
C1768615
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS