RSF3WSJR-73-27R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF3WSJR-73-27R
JLCPCB Part #
C3368038
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS