FMP300JT-52-270R
MFR.Part #
FMP300JT-52-270R
JLCPCB Part #
C1389810
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS