FMF200FRF73-27K
MFR.Part #
FMF200FRF73-27K
JLCPCB Part #
C1762524
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS