RT1206CRC071K33L
MFR.Part #
RT1206CRC071K33L
JLCPCB Part #
C3969818
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS