AC0603FR-13825RL
MFR.Part #
AC0603FR-13825RL
JLCPCB Part #
C20141999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS