SQP15AJB-51R
MFR.Part #
SQP15AJB-51R
JLCPCB Part #
C1401443
Description
-55℃~+155℃ 15W 51Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS