RSF200JR-52-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF200JR-52-100R
JLCPCB Part #
C1758585
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS