FKN100FR-73-11R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN100FR-73-11R
JLCPCB Part #
C1766460
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+155℃ 11Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS