FKN100FR-73-13R
MFR.Part #
FKN100FR-73-13R
JLCPCB Part #
C3416706
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+155℃ 13Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS