RC0603FR-078K66P
MFR.Part #
RC0603FR-078K66P
JLCPCB Part #
C6378281
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS