RT0603CRE073K65L
MFR.Part #
RT0603CRE073K65L
JLCPCB Part #
C4317950
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS