RT1206FRD078K87L
MFR.Part #
RT1206FRD078K87L
JLCPCB Part #
C2104105
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS