PNP300JR-73-5R1
MFR.Part #
PNP300JR-73-5R1
JLCPCB Part #
C1763265
Description
-40℃~+200℃ 3W 5.1Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS