CFR2WSJR-73-120K
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-120K
JLCPCB Part #
C1759788
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 120kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS