MF0207FRD52-95K3
MFR.Part #
MF0207FRD52-95K3
JLCPCB Part #
C1747086
Description
-55℃~+155℃ 600mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS