RT0603BRD07887RL
MFR.Part #
RT0603BRD07887RL
JLCPCB Part #
C861584
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS