AC1206FR-7W5R62L
MFR.Part #
AC1206FR-7W5R62L
JLCPCB Part #
C6114307
Description
-55℃~+155℃ 5.62Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS