RT1206WRB07487RL
MFR.Part #
RT1206WRB07487RL
JLCPCB Part #
C3960698
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS