CFR25SJR-52-4M7
MFR.Part #
CFR25SJR-52-4M7
JLCPCB Part #
C1744893
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS