AF1206FR-07226KL
MFR.Part #
AF1206FR-07226KL
JLCPCB Part #
C5549689
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS