RT0805FRE071K62L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805FRE071K62L
JLCPCB Part #
C869256
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS