RT1206FRE0760K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206FRE0760K4L
JLCPCB Part #
C872849
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS