AC1225FK-0747RL
MFR.Part #
AC1225FK-0747RL
JLCPCB Part #
C309443
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS