AT1206BRD0775RL
MFR.Part #
AT1206BRD0775RL
JLCPCB Part #
C857543
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS