KNP300JB-73-3R9
MFR.Part #
KNP300JB-73-3R9
JLCPCB Part #
C1393637
Description
-40℃~+200℃ 3.9Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS