RN732BTTD9421B10
MFR.Part #
RN732BTTD9421B10
JLCPCB Part #
C4181908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS