AT1206CRD0775RL
MFR.Part #
AT1206CRD0775RL
JLCPCB Part #
C858027
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS