RC0075JS-7N4K7L
MFR.Part #
RC0075JS-7N4K7L
Description
-55℃~+125℃ 20mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS