AT1206DRD0775RL
MFR.Part #
AT1206DRD0775RL
JLCPCB Part #
C858508
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS