AT0603DRE075K23L
MFR.Part #
AT0603DRE075K23L
JLCPCB Part #
C2106401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS