RE0402BRE073K16L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0402BRE073K16L
JLCPCB Part #
C5722087
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS